Over Ons

Solutions in fluid distribution

TSE levert producten en apparatuur voor opslag en distributie van brandstoffen, chemicaliën en water. Sinds 1999 biedt TSE vernieuwende oplossingen in leidingen, deksels, schachten en meetapparatuur.

Jeroen Metternich

Sales Engineer

jeroen.metternich@tseonline.nl

Martijn Noordink

Sales Engineer

martijn.noordink@tseonline.nl

Simon Tins

Sales Engineer

simon.tins@tseonline.nl

Jan Voortman

Directeur

jan.voortman@tseonline.nl

Roy Wolbers

General Manager

roy.wolbers@tseonline.nl

Rick Rolleman

Controller

rick.rolleman@tseonline.nl

Sanne Buitenhuis

Office Manager

sanne.buitenhuis@tseonline.nl

Vernieuwende oplossingen voor uitdagende markten

Altijd op zoek naar nieuwe, slimmere mogelijkheden voor opslag en distributie van vloeistoffen. Onze innovatieve producten en slimme maatwerkoplossingen maken het werk van installateurs makkelijker en lichter. En dankzij onze hoogwaardige producten èn geavanceerde monitoring blijven onderhoud en reparatie tot een minimum beperkt.

Het team

Met ons enthousiasme en onze specialistische technische ervaring staan we onze partners bij met gericht advies en oplossingen op maat. TSE staat voor een kwalitatief hoogwaardig productassortiment, proactieve service, diepe kennis en waterdichte certificering.